Zigavus Sarımsaklı Şampuan
07 Temmuz 2024

Zigavus Sarımsaklı Şampuan

Zigavus Sarımsaklı Şampuan: Saçlarınız İçin Doğal Çözüm

Zigavus Sarımsaklı Şampuan'ın Faydaları

Zigavus Sarımsaklı Şampuan ile saçlarınız canlılığını ve parlaklığını yeniden kazanır. Cansız, parlaklığını yitirmiş ve dirençsiz saçlar için ideal bir çözümdür. Aynı zamanda saçları güçlendirmeye ve saç dökülmelerini engellemeye yardımcı olur. Doğal şifa deposu olan sarımsak özü ile saçlarınız tamamen sağlıklı ve parlak hale gelir.

Saç Dökülmesinin Nedenleri

Saç dökülmelerinin birçok nedeni olabilir. Bunlar arasında kullanılan kozmetik ürünler önemli bir yer tutar. Piyasada bulunan birçok şampuan, farklı şekillerde formüle edilerek kuru, normal, yağlı, boyalı ve yıpranmış saçlar için ticari amaçlarla satılmaktadır. Yağlı saçlar için kullanılan şampuanları sürekli olarak kullanmaya başladığınızda zamanla saçlarınızın kurumasına neden olabilir. Bu da saç dökülmesine yol açabilir.

Saç boyaları da saç derisinde hasarlara yol açabilir. Bu nedenle saçlar zayıflar ve canlılığını yitirir. Zigavus Sarımsaklı Şampuan kullanarak canlılığını yitirmiş, kurumuş ve hasar görmüş saçlarınızı tekrar canlandırabilir ve dökülmesini engelleyebilirsiniz.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Özellikleri

İnsan vücudu tarafından üretilemeyen ve dışarıdan alınması gereken çeşitli aminoasitler doğada bulunmaktadır. Bu aminoasitler, Zigavus Sarımsaklı Şampuan'ın içeriğinde yer almaktadır. Sarımsak mucizesi ile saçlar parlaklığını kazanır, güçlenir, saç dökülmesini önemli ölçüde engeller ve erken beyazlamayı önler. Aynı zamanda saç derisi rahatsızlıklarında tedavi edicidir. Zigavus Sarımsaklı Şampuan tamamen doğal olup, kimyasal madde içermeyen formülü ile güvenilirliği klinik testler ile kanıtlanmıştır. PH değeri, cilt dokusuna zarar vermediği için saç derisini tahriş etmez ve alerji yapmaz.

İlk kullanımdan itibaren saç dökülmesini engellemeye başlar. Düzenli ve sık kullanımda tam etkisini göstermeye başlarsınız. Saç derisinde biriken ölü hücreleri saç derisine zarar vermeden temizleyerek, kepek oluşumunu engeller. Saç diplerini yağlardan tamamen arındırır ve saç diplerinin yağlanmasını geciktirir. Beta karoten, kalsiyum ve çinko açısından zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça direnç, sağlık, parlaklık ve canlılık kazandırır. Aynı zamanda saçların dolgun görünmesine yardımcı olur. Kokusu tamamen bitkisel içerikli olup, kesinlikle sarımsak kokusu içermemektedir.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Kullanım Özellikleri

Hamilelik döneminde kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Saç ektiren kişiler de rahatlıkla kullanabilirler. Hiçbir yan etkisi bulunmamış olup, tüm testlerden geçmiş ve alerjik etki yapmaz.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan İçeriği

Zigavus Sarımsaklı Şampuan formülünde; sarımsak ekstresi, metil, paraben, pantenol, sodyum lauril sülfat, aqua, propyl paraben, glikol stearat, cocamidopropyl betaine maddeleri bulunur.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Kullanım Şekli

Islak saça avuç içine bir miktar şampuan sıkarak saçınıza uygulayın. Saç derisine parmak uçları ile hafif masajlar yaparak saçınızı iyice köpürtün ve durulayın. Aynı işlemi ikinci kez tekrar yaptıktan sonra şampuanı 2-3 dakika saçınızda bekletin. Daha sonra bol su ile saçınızı durulayın. Zigavus Sarımsaklı Şampuan'ın kısa zamanda etkisini göreceksiniz. Şampuanı kullanım sırasında başka bir ürün kullanmamanız önerilir. Göz ile temas etmesinden kaçının, temas halinde gözünüzü bol su ile durulayın. Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin.

Ekstra Bilgiler ve Uyarılar

  • Ürün düzenli kullanıldığında en iyi sonuçları verir.
  • Kimyasal içermeyen formülü ile saç derisine zarar vermez.
  • Doğal içerikli olduğu için alerjik reaksiyon riski düşüktür.
  • Hamilelik döneminde güvenle kullanılabilir.
  • Saç ektiren kişiler için uygundur.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Sarımsak Saç Çıkarır mı?

Sarımsak Saç Çıkarır mı?

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Sarımsak Çayı Tarifi

Sarımsak Çayı Tarifi

Sarımsak Maskesi Sarımsak Maske Nasıl Yapılır?

Sarımsak Maskesi Sarımsak Maske Nasıl Yapılır?

Aç Karnına Sarımsak Yutmak Faydaları ve Zararları

Aç Karnına Sarımsak Yutmak Faydaları ve Zararları

Ayı Sarımsağı Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Ayı Sarımsağı Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Sarımsak Saç Dökülmesi

Sarımsak Saç Dökülmesi

Güncel

Dökülen Saçlara Sarımsak

Dökülen Saçlara Sarımsak

Güncel

Sarımsak Sakal Çıkarır mı?

Sarımsak Sakal Çıkarır mı?